Perşembe , 17 Ekim 2019

2014 Saat Modası

2014 saat modası 300x192 2014 Saat Modası

Bu yıl saatlerde diğer yıllardan farklı bir tarz göreceksiniz. 2014 saat modası herkesi çok şaşırtacak gibi gözüküyor. Son derece göz kamaştırıcı şık renkler ve modeller yaşam tarzınıza farklı bir stil getirecek. Artık saat takmak sizin için farklı anlamlar ifade edecek. Her ortama, tarza, kıyafete uygun saat modelleri bulabilirsiniz. 2014′de saat kendi modası baştan yaratılıyor. İster büyük saat sevin ister küçük saat modelleri bu yıl istediğiniz tarzdan saati göreceksiniz. Spor, klasik ve birbirinden güzel saatler sizleri bekliyor. Saat takmayı sevmeyenler bu yıl; fikirlerinizi değiştirebilir ve tam bir saat tutkunu haline gelebilirsiniz. Gittiğiniz her ortamda saatiniz sizi öne çıkaracaktır. Güzel ve farklı modellerin yanı sıra kalitede de bu yıl ön planda olacak.

2014 saat sezonunda beyaz renk sıklıkla karşınıza çıkacak. Bunun yanında zıt renkler bir araya geliyor. Zıtların birleşmesi bu yıl hoş görüntülere sahne olacak. Kırmızı, bordo, kahverengi, mavi öne çıkan renkler arasında gözüküyor. Özellikle spor tarzda giyinmeyi sevenler renkli saatlere bayılacaksınız. Bu yıl sizin yılınız olacak.

Son yıllardan ilginç bir şekilde moda olan zımba desenler kıyafetlerde, küpelerde, bileklerde desen olarak kullanılmaya başlamıştı. Bunun yanında ayakkabı modellerinde de görmek mümkündür. Bu kadar önce çıkan bir şeyin saatlerde kullanılmaması elbette olmazdı. 2014 saat modasında zımba desenler karşımıza çıkıyor. Bu zımba desenli saatler metal aksesuarları sevenler için yeni bir alternatif oluşturacak gibi gözüküyor.

Şık bayanlara özel metal, taş işlemeli saatler kendi tarzınıza tarz kaçacak. Gece kıyafetlerine ayrı bir hava katan abiye saatler bayanların yeni gözdesi olacak gibi.

Metal kordonlu saat kullanmanın daha sağlıklı olduğunu düşünenler ancak plastik kordona da hayır diyemeyenler için bu yıl sağlığa uygun plastik kordonlu saat bulabilirsiniz.

2014 saat sezonunda daha önce rastlamadığınız bir model karşınıza çıkacak. Bu yıl sıradan saat modellerinden farklı olan bileğe dolamalı kordonlu saatler dikkat çekiyor. Değişik bir tarz ortaya çıkaran bu saatler epey ilgi odağı olacak.

Büyük saat takmayı sevenlere müjde! Bu sezonda zıt renkli saatlerin yanında büyük saatlerde tekrardan moda oluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


8 + bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>