Salı , 12 Kasım 2019

2014 Saat Modası – Daha Geniş

Geniş ve kaba saatlerin moda olduğu bu sene oldukça iddaalı modeller hazırlanmış. Kolda birkaç sarım şeklinde takılan saatler özelliklede spor giyim sevenlerin oldukça hoşuna gidecek türden. Ayrıca koyu renkli ve daha büyük tasarlanan saatler klasik giyinmeyi tercih edenler bu tür saatlerden tercih ediyorlar. Ayrıca analog görünümlü saatlerde bu senenin modası arasında yer alıyor.

İşte sizler için seçtiğimiz saat modellerinden bir kaç tanesi;

diesel dz7288 300x300 2014 Saat Modası – Daha GenişDIESEL DZ7288 Erkek Kol Saati

Hem spor hem de klasik giyinmeyi tercih edenler için üretilmiş bir saat. Kası çapı 51mm ve mineral cam kullanılmış. 3 ATM su geçirmezlik özelliği de bulunmakta.

Fiyata gelecek olursak. 767 TL civarlarında ve alınması gereken uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir saat. 

Seiko SNDX04P1 300x300 2014 Saat Modası – Daha GenişSeiko SNDX04P1 Bayan Kol Saati

Spor ve klasik giyinmeyi tercih eden bayanlar için tasarlanmış ideal saatlerden. Bu yılın moda rengi kahve tonları kullanılmış. Kasa çapı 36,5mm olarak bir bayan için ideal boyutlarda. 5 ATM su geçirmezlik özelliği bulunuyor. Yani 50 metreye kadar suya dayanıklı.

Fiyata gelecek olursak, 590 TL civarlarında ve uzun yıllar kullanılabilecek bir saat modeli.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ 6 = on

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>