Perşembe , 17 Ekim 2019

Çocukların Renkli Dakikaları

Dünyamızın en renkli kişilikleri hiç şüphesiz çocuklarımızdır. Ve çocuklarımızın geleceği içinde renkli dünyalar oluşturmaya çalışırız. İşte tam bunları lorus RRX75DX9 300x300 Çocukların Renkli Dakikalarıdüşünürken çocuklar için üretilmiş saatleri araştırmak istedim. Bu yazımızda ise çocuklarıma özel üretilmiş renklimi renkli bir saat var. Bahsedeceğimiz saatimiz Lorus‘un üretmiş olduğu RRX75DX9 modeli haydi saatimizi tanıtmaya geçelim.

Resimde de saatin görselini gördüğünüz gibi öyle bir rengi var ki insanın bir an çocukluğuna dönesi geliyor.

Saatimizin özelliklerinden bahsedelim. Bütünüyle yeşil bir konsept oluşturulmuş. Kasa çapı 37mm olarak üretilmiş ve çocuklarımız için de gayet ideal bir buyut. Çelik kasa yerin plastik kasa kullanılmış zarar vermemesi için.

Ayrıca saatin 10 ATM su geçirmezlik özelliği bulunuyor. Yani 100 metreye kadar dayanıklı bir saat. ATM konusundan bahsedecek olursak bir önceki yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Sonuç olarak çocuğunuza ya da yakın bir akrabınızın çocuğuna doğum günü hediyesi ve ya bir başka sebeple hediye alabileceğiniz en ideal saatlerden. Fiyatına gelecek olursak yaklaşık görselde de gördüğünüz bu saate 77 TL gibi bir fiyata internet üzerinden sahip olabilirsiniz.

Bir başka renkli dakikalarda görüşmek dileğiyle…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


bir × = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>