Pazar , 26 Ocak 2020

Diesel Altın Renkli Modeller

diesel altin renkli modeller 300x225 Diesel Altın Renkli Modeller

Saat aksesuarında bazı modellerde kasa ve kordon aynı renkte iken, bazı modellerde ise farklı renklerde olabilmektedir. Bu yazımızda kasa ve kordon olarak aynı renkte olan diesel saat modelleri mercek altına alacağız.

2014 yazında özellikle kadınlar tarafından saat aksesuarında altın renkli modeller çok fazla tercih edildi. Altın renkli saatlere bir de altın bileklikler eşlik edince, altın renkli saat trendi bir anda ortaya çıktı. Diesel saat markasında altın renkli saatlerde hem erkek hem de kadın modelleri mevcuttur. Altın sarısının eşlik ettiği saatler gösterişli stilleriyle halen popülerliğini korumaktadır.

Diesel DZ7287 erkek kol saati bu modellerden birisidir. Geniş kasa ve kordondan oluşan bu saat modelinin tamamı altın rengindedir. Çelik kordon, kasa tipi ise çelik, plastik, titanium özelliğindedir. Kasa içerisinde takvim penceresi bulunmaktadır. Su geçirmezlik özelliği 3 atm değerindedir. Mineral camdan oluşmaktadır.

Son zamanların büyük trendi olan altın renkli saatlerden diesel markasında öne çıkan modellerden bir tanesidir. Geniş kasalı ve kordonlu saatler kullanmayı tercih ediyor iseniz bu modeli göz önünde bulundurabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− altı = 1

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>