Perşembe , 17 Ekim 2019

Dolamalı Saat Modası

uzun kordonlu saat 298x300 Dolamalı Saat ModasıKullandığımız her aksesuarı zamanın modasına göre tercih ederiz. Sürekli değişen moda dünyası birçok alana etki etmektedir. Bu alanlardan bir tanesi de saat dünyasıdır. Son zamanların trendi olan dolamalı saat modası halen popülerliğini sürdürmektedir.

Saat dünyasında geniş bir ürün yelpazesi vardır. Deri kordon saat modelleri, metal kordon saat modelleri, geniş kadranlı saat modelleri, renkli saat modelleri ve dolamalı kordon saat modelleri gibi. Dolamalı saat modellerinde adından da anlaşılacağı üzere kordon belli bir uzunluktadır ve bilekliğe sarılarak kullanılmaktadır. Bu saat modelinde kordonun bu stile sahip olması saat tasarımını daha fazla ön plana çıkarmaktadır. Üstelik deri kordon üzerine işlenen bazı metal süsler bu saat modelini daha bir şık hale getirmektedir.

Dolamalı saat modellerinde birbirinden farklı renklere sahip tasarımlar vardır. Kahverengi, kırmızı, sarı, yeşil, mavi, turuncu, beyaz gibi birçok farklı renkte dolamalı saat modellerini görebilirsiniz. Bu saat modeli günlük hayatta kolayca kullanılabilecek bir aksesuardır.

Kordonlarında her rengi barındıran dolamalı saat renkli ve canlı tasarımıyla şık, zarif bir görüntü sergilemektedir. Tarzınıza ve zevkinize uygun olduğunu düşündüğünüz dolamalı saat modellerinden dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× 5 = kırk beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>