Perşembe , 17 Ekim 2019

En Şık Bayanlara – GC GCX70001L1S

Uzun süredir paylaşmış olduğumuz saat tanıtımlarımıza bir yenisi daha ekliyoruz. Bu yazımızda özellikle bayanların her yerde kullanabileceği vazgeçilmez aksesuar olan şık bir bayan saati tanıtıcağız.

Saatimizi her zaman ki gibi Online Saat Alışveriş sitesinden %40 indirimle 640 TL fıyatına 9 taksit seçeneği ile aldık. Üstelik distribütör garantisi altında gelen saatimizi güvenle satın aldık. Şimdi saatimizin özelliklerinden hep birlikte bahsedelim.

Guess collection GCX70001L1S 300x300 En Şık Bayanlara   GC GCX70001L1SSaatimiz Guess Collection markasının GCX70001L1S modelini anlatacağız.

Spor klasik kasası bulunan saatimiz çelik kasadan üretilmiş. Saat kasasının boyutu 28mm çapında ve bir bayan kolu için en ideal boyutlarda.

Kordonu çelik kasadan üretilmiş. Saat camı ise fadir kristal cam olarak üretilmiş ve sağlamlığına ayrı bir güç katmış durumda.

En önemli özelliklerden biride su geçirmezlik özelliği. Saatin tam 10 ATM yani yaklaşık olarak 100 metreye kadar dayanıklı olması daha da güçlü kılmıştır. Yağmurda ya da havuz da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir saat modeli. Özellikle saatleri çok seven bayanlar için her zaman her yerde kullanabileceği bir saat oluşturulmuş. İster klasik giyimlerinin üzerinde kullanımınızda istersenizde spor giyimlerinizin üzerine bu saati rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çok fazla göz yormayan ve boyutları ile bayanların birer tamamlayıcı olacak olan bu saati kaçırmamanızı temin ederiz. Çünkü hem %40 gibi bir indirim oranına hem de satış öncesi ve satış sonrası desteğini asla esirgemeyen danışmanları ile güvenle alabilirsiniz. Saat gerçekten fiyatının hakkını veriyor bizden söylemesi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


7 + dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>