Perşembe , 17 Ekim 2019

Guess G12557L Kol Saati

guess g12557l kol saati 300x225 Guess G12557L Kol SaatiDünya üzerinde saat üretimi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte saat sektörüde büyük gelişmeler yaşamıştır. Artık insanlar bir ürün alırken ne derece kalite olduğuna ve ne kadar uzun süre bozulmadan dayanabildiğine dikkat etmektedir. İnsanların bu düşüncesi yaşam tarzlarına da büyük bir etki yaratmıştır. Bu etki saat sektöründe de kendini iyice göstermiştir. Artık neredeyse tüm saat firmaları bu standartlarda üretim yapmaya başlamışlardır.

Dünyaca ünlü saat markalarından biri de Guess Saattir. Marciano moda firmasının bir yan şirketi olan Guess saat ürettiği kaliteli ve şık saatler ile tüm dünyanın beğenisini kazanmış bir firmadır. 1800 li yıllarda kurulan bu firma o günden bugüne kadar büyüyerek ününe ün katmıştır. Guess firması özellikle kadınlar için ürettiği saat modelleri ile dikkat çekmiştir. Hem zarif, ağır modelleri ile hem de spor modelleri ile tüm kadınların beğenisini almıştır.

Guess firmasının ürettiği kadın saatleri içinden G12557L kol saati klasik tarzdan vazgeçemeyen hanımların gözde saatlerinden biridir. Şık tasarımı ve kibar görüntüsü ile her ortam da kullanabileceğiniz bir modeldir.

Guess G12557L Saatin Özellikleri

 

  • Yuvarlak ve çelik kasa
  • Çelik renk
  • Mineral cam
  • Kronometre
  • 5 Atm su geçirmezliği
  • Analog saat

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


7 − = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>