Perşembe , 17 Ekim 2019

Her Zaman Uyum İçinde – Tissot T003

Saatlere sadece erkekler takıntılı değildir. Özellikle bayanlarda saatlere o kadar çok düşkündürler ki nerede nasıl bir saat, hangi kıyafetin üzerinde ya da sporda kullanılması gereken saatleri ayrı tutarlar. Doğal olarak kadınları da rahatlatmak gerek, işte bu yazımızda bayanların çok beğeneceği bir saat modeli tanıtacağız.

tissot t003 300x300 Her Zaman Uyum İçinde   Tissot T003Bu yazımızda sizlere Tissot markasının T003 modelinden bahsedeceğiz.

Her zamanki gibi önceliğimiz saatin dış görünüşü ile başlayalım. Kasa genişliği 27.50mm x 36.95mm, olarak tasarlanmış. Paslanmaz çelik kasa olarak üretilmiş. Bir bayanın koluna uyum sağlayabilecek oranlarda. Kasa kalınlığı 6,85 mm civarında, çok fazla sorun oluşturabilecek bir oran değil. Saatin ağırlığı ise 22 gr. Bir bayanın taşıyabileceği ağırlıkta.

Siyah deri kordon ile sadeleştirilmiş. Kadranında ise pırlanta taşlı sedef kullanışmış. En önemli özelliklerden bir tanesi, saat camı safir kristal olarak üretilmiş. Bu özellikte onu biraz daha değerli yapıyor. Bir diğer özellik ise saatin su geçirmezlik özelliği olması. 3 ATM özelliği bulunuyor. Yani 30 metreye kadar dayanıklı olması ayrı bir güzellik olmuş. Tabi dalış yaparken kullanılmasını önermeyiz.

Saatimiz her kıyafetin üzerine uyabilecek türden ve en önemli konuya geldik. Peki Tissot T003 saatimizin fiyatı nedir? Hemen söyleyelim, internet üzerinden 774 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Tüm bu özelliklerinin yanında bu fiyatı hak edebilecek bir saati.

Bir başka saat tanıtım yazımızda görüşmek dileğiyle.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


4 + = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>