Perşembe , 17 Ekim 2019

Kırmızı ve Saat

Bir saat düşünün kırmızılarla bezenmiş, siyah ve gri tonlarla zenginleştirilmiş. Nasol hoş bir saat canlandı gözünüzde. Sizlere bu yazımızda Tissot firmasının üretmiş olduğu Tissot T048 modelinin kırmızı versiyonu. Şimdi hep birlikte saat ve kırmızının eşsiz birleşimine tanıklık yapalım özelliklerini inceleyelim.

tissot t048 kirmizi saat 300x300 Kırmızı ve SaatÖncelikle fiziksel özelliklerinden bahsedelim. Resimde de görüldüğü üzere saatin kayışları ve kadranında bulunan rakamların, çerçeve çizgilerinin kırmızı ile süslenmiş. Çelik kasa kullanılmış ve çerçevesi siyah üzerine gri tonları ile zenginleştirilmiş. Kordonlar silikon üretilmiş ve rahatlık ön planda tutulmuş. Özelliklerinden en önemlisi saat camının safir kristal camdan üretilmiş olması. Kasa genişliği 40.3mm ve 2014 modasına uyan bir saat tasarlanmış. Saatimizin ağırlığı 130 gr. Erkekler için sorun çıkartmayacak bir ağırlıkta. Ayrıca kronometre, takometre ve takvim gibi özelliklerde saati zenginleştirmiş.

Peki saatimiz suya ne kadar dayanıklı. 10 ATM olara yani 100metreye kadar suya dayanıklı. Günlük kullanıma uygun. Havuzda ve denizde yüzmeye uygun seviyede. Ancak yüksek basınca uygun değil.

Bu Tissot saati nereden alabilirim diyenlere, ürünü internet üzerinden alabilirsiniz üstelik %10 indirim ile 1.161 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Bir başka saat tanıtımımızda görüşmek dileğiyle…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ 9 = ondört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>