Perşembe , 17 Ekim 2019

Klasik Dakikaların Modern Zamanı

tissot 2014 saat modelleri 300x300 Klasik Dakikaların Modern ZamanıErkeklerde bayanlar gibi saatlere her zaman önem verirler. Hatta erkekler bayanlardan biraz daha fazla özen gösterirler. Çünkü biz erkekler birer saat düşkünüyüzdür icon smile Klasik Dakikaların Modern Zamanı Neyse biz bu yazımızda öyle bir saatten bahsedeceğiz ki sanki geçmiş, geleceğe taşınmış gibi hissedeceksiniz. İşte açıklıyoruz. Saatimiz Tissot‘un üretmiş olduğu T087.407.55.067.00 modeli. Biraz fazla uzun bir ürün modeli ama olsun. Buda saatin değerini gösteriyor diyelim icon smile Klasik Dakikaların Modern Zamanı

Resimde de görüldüğü üzere saatte hem klasik hem de modern bir hava yaratılmış. Açıkçası bu nedenle yazımı yazmaya karar verdim.

Ürünün özelliklerinden bahsedelim. Titanyum ile güçlendirilmiş 40mm çapında kasa tasarlanmış. Kordonuda titanyum üretilmiş ve bütünlük yaratılmış. Üzerindeki cam safir kristal cam uygun görülmüş ve bu saat için doğru bir tercih olmuş. Kasanın kalınlığı 9.75mm ve ağırlığıda 100gr tam bir erkek saati tasarlanmış.

Ayrıca ürünün su geçirmezlik özelliği de bulunuyor. 5 ATM yani 50 metreye kadar dayanıklı bir saat üretilmiş. Saatte tarih göstergeside bulunmaktadır.

Sonuç olarak yazımızı toparlayacak olursak tam bir erkek saati olarak çıkıyor karşımıza. Fiyatıda bu saate değer bir oranda. İnternetten %10 indirim ile 1.701 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar kullanılabilecek bir saat. Tüm erkeklere önerimizdir.

Bugün bir Tissot Saat modelinden bahsettik, bir başka saat tanıtımımızda görüşmek dileğiyle. 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


6 − bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>