Perşembe , 17 Ekim 2019

Samsung Galaxy Gear Saat

samsung galaxy gear saat 300x219 Samsung Galaxy Gear Saat

Samsung 1938 yılında Güney Kore de kurulan bir firmadır. Elektronik ürünler üreten bu firma kısa zamanda dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir. Bir çok alanda başarı gösteren Samsung firmasının telefon sektöründe ki başarısı tüm dünyayı etkisi altına almıştır. Özellikle son yıllarda çıkardığı Samsung Galaxy serisi ile telefon sektöründe büyük bir atılım gerçekleştirdi. Ürettiği bu seri bütün tüm dünyada büyük ilgi gördü ve oldukça fazla satış gerçekleştirdi. Samsung Galaxy ürettiği telefonlara kullanım kolaylık sağlaması açısından Galaxy Gear kol saatini üretti.

Samsung Galaxy Gear; son teknoloji ile üretilen bir nevi saat şeklinde bir telefon. Telefonunuzu hiç elinize almadan bu saat ile bir çok işlemi yapabilirsiniz. Arama, mesajlaşma, müzik dinleme, planlama, alarm, saat, zamanlayıcı, uygulama, mesajlar, hava durumu, yardım gibi bir çok işi yapabilen bu saat sayesinde her an elinizde telefon ile gezme zahmetinden sizi kurtarıyor. Kolay ve hızlı ulaşım sağlayan tasarımı ile bir çok seçeneğe kolaylıkla ulaşıyorsunuz. Ayrıca ulaşmak istediğiniz bir menuye ya da seçeneğe sesiniz ile de ulaşmanız sağlanmış. Sizin için önemli olan bildirilerinizi de Gakaxy Gear Saat ile takip edebilir, zaman kaybı yaşamazsınız. Çok fonksiyonlu bu saat ile fotograf çekimi de yapma imkanınız vardır. Muhteşem fotograf karelerini kaçırmadan Galaxy Gear ile fotografını çekebilirsiniz.

Samsung Galaxy kullanıcılarına büyük kolaylık ve avantaj sağlayan Gear saat oldukça beğeni kazanmış ve ilgi görmüştür.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


bir + = 7

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>