Perşembe , 17 Ekim 2019

Samsung Galaxy Gear | Unutmayın o da bir saat!

Samsung akıllı saat piyasasına sürdüğü ilk modeli Galaxy Gear ile büyük ses getirdi. Bir telefona göre kısıtlı özelliklere sahip olmasına rağmen bu segmentte ilk olması farklı kılan bir özellik. Özelliklerin ileri de daha da artacağı tartışılmaz bir gerçek olsa da bunlar bile günümüz için büyük teknolojiler. En belirgin özelliklerini sayarsak, harika tasarım, arama, S Voice, Bildirimler ve Smart Relay, Memographer ve Ses Notu diyebiliriz. Hemen sırayla açıklayalım.samsung galaxy gear 1024x574 Samsung Galaxy Gear | Unutmayın o da bir saat!

Tasarım

Galaxy Gear, tamamen bileklerine özel üretilmiş ve yüksek kalite metalden imal edilmiştir. Bileğinizin etrafını sardığında ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Kare dokunmatik ekranı sayesinde, zaman, mesajlar, müzikler, ses kontrolü ve konuşma gibi bir çok özelliği kontrol edebilirsiniz. Renk seçenekleri de mevcut, tarzınıza göre üretilen renklerden bir seçim yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik ise son zamanların modası tabiki.

Arama

Motto; telefonunuzu duymadığınız bir zaman oldu mu? Artık olmayacak. Bileğinizden Galaxy Gear ile çağrıya cevap verebilir ve yeni arama yapabilirsiniz.

S Voice

Optimize edilen S Voice konuşmayı algılar ve hızlı komutlar ile bunları yazmayı sağlar. Galaxy Gear parmaklarınıza ve sesinize anlık yanıt verir. S Voice, arama, mesaj yazma, planlama, saat, alarm, uygulama ve hava durumu gibi özelliklerde aktif çalışır.

Bildirimler ve Smart Relay

Galaxy Gear üzerinde önemli bir bildirim aldınız, telefonunuzu elinize aldığınız anda otomatik olarak mesaj görüntülenecektir. Hiçbir ek adım gerekmeyecek, gear size bu konforu sağlıyor.

Memographer

Artık Galaxy Gear sayesinde kamera sadece telefonda olmadığı için o mükemmel anları kaçırmayacaksınız. Gear ile anlık görüntü notu alabilir ve görüntüleri anlık yakalayabilirsiniz. Tabi aynı anda da paylaşabilirsiniz.

Ses Notu

Hatırlamak istediklerinizi Galaxy Gear’a söylemeniz yeterli. Gear’la konuşun o sizin için not alsın hem de hiç telefona dokunmadan.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


bir × 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>