Perşembe , 17 Ekim 2019

Şık Bayanların Bileğindeki Güç – Guess Saat

Saat konusunda hem erkekler hemde bayanlar çok seçicidirler. Özellikle bayanlar gideceği mekana görede saatin uyumluluğuna dikat ederler. Bu yazımızda bayanların gideceği her mekanda kullanabileceği bir saat tanıtacağız.

guess W0085L3 300x300 Şık Bayanların Bileğindeki Güç – Guess SaatGuess Saat‘in bayanlar için üretmiş olduğu GUW0085I3 – U0085I3 modelinden bahsedeceğiz.

Öncelikle saatin duş görünüşünden bahsedelim. Kasa rengi rose olarak tasarlanmış ve taşlarla zenginleştirilerek ayrı bir hava katılmış. Saatin boyutu 46mm çapında, bayanların bilekleri için oldukça narin ve ideal boylarda.

Ürünün mekanik özelliklerine geçecek olursak saatimiz analog olarak çalışmaktadır. Cam özelliği ise mineral cam olarak yapılmış.

Ayrıca ürününde su geçirmezlik özelliği bulunuyor ve 5 ATM ye kadar dayanıklı. Yani yaklaşık olarak 50 metreye kadar dayanaklı. Sonuç olarak bayanların özellikle “Nerede, nasıl saat kullanmalıyım?” gibi sorunlarına karşılık verecek bir saat olduğunu düşünüyorum. Peki bu saatimizin fiyatı nedir ve nereden alabilirim. İnternette araştırdım ve en iyi fiyatı %40 indirimle 522 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Bir başka saat tanıtımımızda görüşmek dileğiyle…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


9 × bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>